ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Procvičit si fantazii, jemnou motoriku a prostorovou orientaci si dopřáli žáci 4. B během měsíce listopadu v hodinách pracovních činností. Ve skupinách ze stavebnice Merkur nejprve zkusili jednoduché 2D výrobky, postupně se jejich zkušenosti a šikovnost vylepšovaly natolik, že společně vytvořili letadlo, vozík, nákladní auto a jeřáb. Svými společně vyrobenými modely vyzdobili třídu a nejvíce všechny mrzelo rozebírání a uklizení jednotlivých dílků stavebnice zpět do krabic. Při hodinách pracovních činností se musíme věnovat dalším činnostem, ale k Merkuru se určitě brzo vrátíme. 

Mgr. Elena Lahučká

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.