ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Volby v Podharti rozezvučelo tentokrát štěbetání dětských hlásků. V sobotním dopoledni si děti totiž opět přišly vyzkoušet svou zručnost

a obohatit domácnosti o podzimní veselé výrobky, které jistě rozsvítí nejedno okno či květináč. Pod rukama vznikaly jednoduché, ale přitom kouzelné výrobky, které jim paní vychovatelky i paní učitelky z 1. stupně nachystaly. Podle připravených návodů už se nebylo čeho zaleknout. Na konci dopoledne se mohly děti pochlubit svým rodičům nejen sovami, veselými dýněmi či halloweenskými strašáky , ale též květináčkem s podzimním listím. Kus plůtku tradičního venkovského obydlí ožilo ve výzdobě oken, neboť výroba usměvavého strašáka, který jej zdobí, se povedla snad všem. Rodiče snahu svých potomků jistě odmění úsměvem! 

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.