Slavnostní zahájení školního roku a přivítání našich prvňáčků proběhlo na naší škole již tradičně v atriu školy.

V letošním roce bylo zapsáno 46 dětí, poprvé však usedlo po udělených odkladech do své lavice v naší škole 41 dětí ve dvou třídách, dvě děti z naší spádové oblasti plní povinnou školní docházku v zahraničí. V 1. A třídě je v počátečním vzdělávání bude provázet paní učitelka Mgr. Šárka Ruprichová a v 1. B paní učitelka Mgr. Hana Havlíčková.
Letošní prvňáčky čekala příjemná novinka. Získali své ochránce z řad nejstarších spolužáků, kteří jim pomohou překonat nejistotu a případné obavy z prvních školních dnů. Zároveň ušetří práci i jejich rodičům, neboť si je budou denně vyzvedávat před školou, doprovodí je do třídy a přípraví společně pomůcky na vyučování. Věříme, že se škola stane pro naše nejmladší žáky přátelským místem a obavy z neznámého prostředí se rychle rozplynou.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy