ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Mezinárodní den dětí jsme si 1. června připomněli akcí na Tyršově koupališti pořádanou DDM Jednička, Informačním střediskem Europe direct SŠIS a JF Show Agency.

Děti městských základních škol si užily dopoledne plné her, soutěží a dalších aktivit. Lanové překážky, bublinová dílna, koutek pro chytré hlavy, malování na obličej, střelecký koutek s lukem a šípem nebo vzduchovkou, zpívání do mikrofonu, ukázka činnosti městské policie a mnoho dalšího.
Pro starší děti zde byla připravena vystoupení tanečních skupin Angeles dance group a Attitude, skákání přes švihadlo na hudbu a cvičení karate. Velmi se líbilo Freestyle show. Děti si mohly vyzkoušet jízdu anebo i soutěžit ve slalomu na čas. Cílem bylo představit a propagovat nejlepší volnočasové aktivity místních organizací s mottem Find your way. 

Mgr. Marta Mokrá

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.