ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

7. - 9. června jsme podnikli výlet na Českolipsko. Ráno v osm hodin nás vlak dovezl do Liberce a po přestoupení až do Zákup.

Zde nás čekala prohlídka zámku. S plnou polní jsme vyrazili směr ubytování ve Sloupu v Čechách. Překonat třináct kilometrů bylo pro některé nadlidským výkonem, pomohla nám zastávka v Modlivém dole a šťastně jsme nakonec došli až do chaty Permon. Po vybalení věcí jsme využili sportovišť na zahradě chaty a pořádně se zapotili. Druhý den nás čekal hrad ve Sloupu s poutavým povídáním pana průvodce a odpoledne exkurze ve sklárnách Ajeto, kde jsme se též naobědvali a vyřádili na atrakcích, které patřily ke sklárně. Během oběda si někteří žáci vyfoukli vlastní vázičku a mohli být po zásluze na sebe pyšní. Třetí den zakončila naše turistické putování cesta do Nového Boru na autobus a pak už nás čekal jen zasloužený odpočinek při návratu domů. Počasí nám přálo, legrace spousta, co víc si můžeme přát! Snad jen, aby příští akce byla stejně zdařilá. 

Mgr. Ida Šturmová, tř. uč.

 

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.