ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Ve čtvrtek 2. června vyrazili páťáci vlakem směr Liberec. Hlavním cílem jejich cesty byla liberecká iQLANDIE.

Plánovaná byla i místní zoologická zahrada, ale zajímavosti již zmíněného zařízení předčily naše očekávání, a tak si zoo ponecháme jako cíl příštího školního výletu. Interaktivní poznávání nás na celý den výborně zabavilo. Prozkoumali jsme oddělení vodního světa, živlů, smyslů, planetária a vyzkoušeli si různé kvízy. Silné zážitky jsme si odvezli ze simulace zemětřesení, vichřice a stavu bez tíže. Ještě druhý den ve škole většina z nás vzpomínala na zajímavou zkušenost – pobyt v domácnosti nevidomých. Cesta vlakem zpět nám rychle uběhla a na vlakovém nádraží na nás čekali natěšení rodiče. Na náš výlet budeme dlouho vzpomínat a už teď se těšíme na další společné zážitky. 

Mgr. Lucie Ježková a Mgr. Miroslava Kubicová

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.