ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

3. A v ZOO
V pondělí 5. 11. 2018 využili žáci třetí třídy ZŠ Podharť pěkného počasí a vypravili se zkoumat exotická zvířata do ZOO.  Z dětí se toto dopoledne rázem staly přírodovědci i malíři. Nejenom že si prohlédly všechny pavilony a sbíraly zajímavé informace o některých živočiších, ale dokázaly namalovat i krásné obrázky.
 
Třeťáci v knihovně
Jedno listopadové úterý (6. 11. 2018) se třeťáci z Podhartě opět vypravili do knihovny. Těšili se na besedu o knize „Děti z Bullerbynu". Dozvěděli se mnoho zajímavých informací o autorce knihy Astrid Lindgrenové a o dalších dětských knihách, které tato autorka napsala. Zkusili si na závěr vyplnit i krátký kvíz. Atmosféra v knihovně byla velmi podnětná a vtipná, o což se zasloužila nejen paní knihovnice skvěle připraveným programem, ale i děti svými nápady. Děkujeme a těšíme se na další pěkná setkávání.
Mgr. Hana Havlíčková a Mgr. Šárka Vodová
Dobrý skutek – Laskavec
Naše škola se zapojila do II. ročníku celostátního happeningu „Laskavec“ v rámci oslav Světového dne laskavosti 13. listopadu, který vyzývá školáky ke konání askavosti ve škole nebo v jejím okolí.
My jsme si dali za úkol uklidit nějaké místo blízko naší školy. Děti ze školní družiny 3. třídy si vybraly prodejnu COOP a její okolí. Výsledek je vidět na první pohled. A protože nás to moc bavilo a měli jsme z práce dobrý pocit, rozhodli jsme se, že se o toto místo budeme v rámci školní družiny i nadále starat a udržovat v čistotě!
děti za 3. třídy a paní vychovatelka Markéta Hošková

V rámci oslav 100 let od vzniku Československé republiky se žáci pátých tříd zúčastnili výstavy Osudové osmičky

Číst dál...

Ve čtvrtek se žáci druhé třídy vypravili se svojí školní družinou do DDM Jednička na interaktivní výukový program Já člověk, který je provedl „cestou" lidským tělem.

Číst dál...

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.