ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Tábor začíná v pondělí 9.7. 2018 od 8,00 hod. v budově ZŠ Podharť. 

Oběd včetně pití bude denně zajištěn u Gasto Fiedor v 11,15 hod. kromě dne, kdy se chystají do ZOO. Tehdy bude oběd posunut na 13,15 hod., (350,-Kč za obědy na celý týden odevzdají děti v pondělí panu vychovateli). Doporučujeme s sebou odpolední svačinu a pití. Dopoledne se do 11 hod.  bude konat konverzace v Aj ( vyučující Aj - Mgr. M. Uherková a Mgr. Z. Červinková), poté si děti převezmou vychovatelé (A. Frieda a M. Jarošová) pro odpolední činnost, která bude končit v 15,30 hod. v budově školy. Pokud děti budou odcházet samy, je třeba předat vychovatelům písemný souhlas. Převážná část činností se za dobrého počasí bude konat venku, tudíž je vhodné sportovní oblečení, v atriu je k dispozici i bazén (plavky, ručník, sluneční brýle ), psací potřeby, pastelky (penál). Ostatní věci se budou řešit flexibilně dle pokynů organizátorů.

Mgr. S. Vojtíšková

Objednávání obědů

Bakaláři

Projekty a granty

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.