Vážení rodiče našich žáků,
z grantu OPVV, který je financován ze zdrojů EU se nám podařilo zajistit pro Vás besedu s uznávaným předním psychologem a psychoterapeutem PhDr. Janem Svobodou. S jeho názory se můžete seznámit na  www.youtube.com/watch?v=RvOBpyOG1AA

Předpokládáme i zájem širší veřejnosti, přednost mají samozřejmě rodiče našich žáků. Seminář je zdarma, ale počet míst omezen, proto si zajistěte vstupenku. LÍSTKY BUDOU K ODEBRÁNÍ PROTI PODPISU RODIČE VE VESTIBULU ŠKOLY OD 2. DO 31.5. V ČASECH 6,30-8,00 NEBO 12,00-16,00 HOD. Akce se koná v pondělí 25.6.2018 v 15,30-19,00 hod. na téma: "Jak se vyvarovat výchovných chyb dítěte pro současnost".

Současná doba nedovoluje používat osvědčené metody výchovy. Cílem setkání je nabídnout přítomným informace o základních chybách, které se při výchově objevují a jak s nimi dále pracovat, co může rodič zajistit, aby se dítě a později dospělý, cítil v životě šťastný.

PS: Osobně jsem absolvovala několik seminářů tohoto lektora, mohu ho vřele doporučit, jen musím podotknout, že má rád dochvilnost a nechce být neefektivně rušen. Proto prosím využijte naší nabídky pouze v případě, že hodláte přijít včas a neodcházet předčasně.

Děkuji   Vojtíšková