ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ubytování

nabidka ubytovani

Nabízíme možnost ubytování o letních prázdninách. Více informací naleznete >> zde <<.

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 Stavební společnost Žižka, s. r. o.
Cukrárna a Kavárna u Pastvů

Alena Rozsívalová Prodej hraček

manželé Jizbovi

 

Vážení rodiče,
vzhledem k situaci (viz níže uvedený článek) Vás žádáme o dočasné nabití karty pro obědy, peníze budou posléze vráceny.

ředitelství školy

 

Vážení,
děkujeme, že jste využili možnosti získání příspěvku na stravné, pro žáky s tíživou finanční situací. Zároveň bychom se chtěli omluvit za současnou situaci, kterou způsobilo MŠMT, a výsledkem jsou platby v jiném uskupení, než jsme plánovali.
I když se nemusíte bát, že bychom peníze na obědy neposkytli, tak v zájmu slušnosti cítíme povinnost Vás informovat, jak situace postupuje. Stále čekáme na dotaci ze strany MŠMT, kterou jsme měli ústně přislíbenou v průběhu února a písemně potvrzenou k datu 15. 3. 2017. Kvůli tomuto faktu, jsme byli nuceni zaplatit obědy dětem na březen 2017 z našich vlastních zdrojů, jelikož nedopustíme, aby žáci nemohli chodit na školní obědy.
S MŠMT jsme v pravidelném kontaktu a dělám maximum pro to, abychom dostali dotační finance co nejdříve a následně Vám zaslali finance na celé období. Podle posledních informací již MŠMT uskutečnili příkaz k platbě a můžeme očekávat dotaci každým dnem.
Pro krizový případ jsme vyčlenili opět finance z našich zdrojů a v případě, že bychom peníze z MŠMT nezískali do konce března, poskytneme další platbu na duben 2017 z našich rezerv.
Celková situace nás velice mrzí a ti co s námi spolupracují delší dobu, tak vědí, že se jedná o ojedinělí případ a nedopustíme, aby se podobná situace opakovala. V průběhu dubna budeme vypisovat příspěvek od září 2017 a to budeme mít již finance na našem účtu, takže budou platby probíhat přesně podle smlouvy.
Nechceme touto zprávou vrhat špatný stín na MŠMT, jelikož bez nich, bychom nebyli schopni zajistit více jak 155 000 obědů ročně. Pouze Vás chceme ubezpečit, že děláme maximum pro Vaše žáky a podepsané smlouvy obdržíte hned, jak získáme finance od MŠMT. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů jsou Vám členové nadace plně k dispozici.
S úctou Kristina Hálková

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2017. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.