ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Naše čtvrtletní úsilí v novém předmětu chemie završili osmáci svou první laboratorní prací.

Oblékli si chemické pláště, nasadili ochranné brýle a vyrazili k prvnímu úkolu – najít si potřebné nádobí a pomůcky, s jejichž názvy se seznámili v úvodu školního roku. Pak bylo třeba sestavit filtrační a krystalizační aparaturu a provést filtraci suspenze a následně krystalizaci získaného filtrátu. U toho však museli překonat úskalí skládání filtračního papíru či zapálení plynových kahanů. Vypracovali protokol, kde své aparatury namalovali a výsledky svých pokusů zapsali. 

Na naše mladé chemiky se můžete podívat ve fotogalerii.

Marta Mokrá, vyučující chemie

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.